DELL Latitude 7640 N006L764016U Latitude 7640 Ci7-1355U 3.70 GHz 16GB 512GB SSD 16.0" Ubuntu Yüklü Bilgisayar

DELL Latitude 7640 N006L764016U Latitude 7640 Ci7-1355U 3.70 GHz 16GB 512GB SSD 16.0" Ubuntu Yüklü Bilgisayar uygun fiyat ve stoktan hızlı teslim avantajı ile satışta

Gtin: N006L764016U
Stok Durumu: 1 Adet
Teslimat Süresi: 1-3 Gün
78,399 TL 74,479 TL
Vergi: 12,413 TL

Ürün Açıklaması

Ubuntu işletim sistemiyle birleşen bu güçlü bilgisayar, yazılımcıların işlerini hızlandırmak ve projelerini daha verimli bir şekilde yönetmek için gereken her şeye sahiptir. Geniş ekranı, güçlü işlemcisi ve hızlı depolaması sayesinde üretkenlik düzeyinizi yükseltir ve yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkarır. Bu bilgisayar, yazılımcıların ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlandı ve size en iyi yazılım geliştirme deneyimini sunmak için burada. İlerlemek için gereken her şey şimdi sizinle!


Etkilemek için tasarlandı

 • Klavye güç kullanımını %75'e kadar azaltan ve pil ömrünü artıran, isteğe bağlı pil tasarrufu sağlayan Mini LED arkadan aydınlatma teknolojisine sahip dünyanın ilk birinci sınıf ticari dizüstü bilgisayarı .

 • Latitude'un ilk 16" modeli ; işlerinizi tamamlamak için ihtiyacınız olan tüm alanı size sağlar.

 • Yeni 16:10 en boy oranı %5 daha fazla üretkenlik alanı sunuyor.

 • Geliştirilmiş his ve gezinme için daha fazla alana sahip %20 daha büyük tıklama paneli .

Akıllı ses, çağrının her iki ucundaki istenmeyen arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için sinirsel gürültü engellemeyi kullanır.

Dell Latitude 16 7640 Dizüstü Bilgisayar.

Her zamankinden daha iyi bağlantı

 • Mevcut Wi-Fi 6E ve 5G seçenekleri, her zaman sektördeki en yüksek hızlarda bağlantıda olmanızı sağlar.

 • Bluetooth, favori çevre birimlerinize donanım kilidi olmadan bağlanmanıza olanak tanır.

 • ExpressConnect,  mevcut en iyi ağa katılır, konferans uygulamalarına öncelik verir ve dünyanın ilk eşzamanlı çoklu ağ bağlantısıyla daha hızlı veri ve video indirmeleri sağlar.

Dell Latitude 16 7640 Dizüstü Bilgisayar.

Güçlü güvenlik, gizlilik ve dayanıklılık

 • Kötü amaçlı etkinlikleri sisteminizi tehlikeye atmadan önce yakalayın ve püskürtün. Latitude 7640'ın parmak izi okuyucusu, Dell SafeID, Dell SafeBIOS, TPM yongası ve kilit yuvası gibi yerleşik güvenlik özellikleri , kullanıcıların korunmasını sağlar ve hızlı eylem için tehditlere karşı görünürlük sağlar.

 • MIL-STD 810H testlerini geçmiştir.

 • SafeSupply Chain çözümleri güvenlik ve bütünlük kontrolleri katmanları sağlar. PC'leri taşıma sırasında korumak için isteğe bağlı kurcalanmaya karşı koruma sağlayan mühürler ve NIST uyumlu sabit disk silme, işletmelerin, şirket imajını eklemeden önce cihazlarının temiz bir sayfaya sahip olduğundan emin olmalarına yardımcı olur.

 • İsteğe bağlı ExpressSign-in, sisteminizi uyandırmak için varlığınızı algılar ve siz uzaklaştığınızda bilgisayarınızı kilitler.

 • Dell Optimizer'ın isteğe bağlı Akıllı Gizlilik özellikleri , hassas verilerin gizli kalmasına yardımcı olur. İzleyici algılama, meraklı gözler algılandığında ekranınızı dokulandırır; Uzak Bakış Algılama ise odağınızın başka bir yerde olduğunu algılar ve gizliliği daha fazla korumak ve pil ömründen tasarruf etmek için kararır

Daha da az atık için çoklu ambalaj seçenekleriyle %100 geri dönüştürülmüş veya yenilenebilir ambalaj . Alt tamponlarda

%42'ye kadar biyo bazlı malzemelerin yenilikçi kullanımı. EPEAT Gold tescillidir.

Performans parmaklarınızın ucunda

 • Termal yenilikler, yeni arka havalandırma ve kullanıcı tarafından seçilebilen termal tablolarla bilgisayarınızı serin ve sessiz tutarken performansı optimize eder.

 • Intel vPro ® özelliğine sahip  ve 13. Nesil Intel ®  Core™ işlemcilerle desteklenen bu bilgisayarlar, iş dünyasında çoklu görev yapanların istediği güç, yanıt verme hızı ve pil ömrü ile BT'nin ihtiyaç duyduğu şeyler için tasarlandı. Her iki U/P Serisinde de mevcuttur.

 • Pil optimizasyonu – ExpressCharge, çalışma süresini uzatmak ve güç artışına ihtiyaç duyduğunuzda daha hızlı şarj etmek için kullanımı analiz eder. Gelişmiş Şarj, pil ömrünü uzatmak için aşırı şarjı önler.

Dell Doktoru aracı.

Çalışma şeklinize göre optimize edildi

 • Etrafınızda oluşturulan zeka – Çalışma şeklinizi öğrenen ve buna yanıt veren yapay zeka tabanlı bir optimizasyon yazılımı olan Dell Optimizer ile Latitude bilgisayarınızın ve tüm ekosisteminizin performansını otomatik olarak kişiselleştirin ve artırın .

 • Kişiselleştirilmiş performans – Zeka ve makine öğrenimi, ekosisteminizin tamamındaki performans özelliklerini otomatikleştirerek üretkenliği artırır.

 •  Akıllı sesli konferans, bağlantı ve üretkenlik özelliklerinin hepsi bir arada yazılımla dünyanın en akıllı işbirliği deneyimini yaşayın .

 • Güvenli, Güvenli ve Yönetilebilir – Optimizasyon ve veri toplama, gizliliğinizi ve güvenliğinizi sağlamak için sıkı bir süreç izler. Modüler kurulumla Dell Optimizer özelliklerini kolayca kurun ve özelleştirin.

Gözlük takan, kafasında kulaklık olan ve Dell monitör kullanan gülen adam.

BT Basitleştirildi

Tahmin edilebilir bir aylık fiyata sunulan esnek cihaz ve yaşam döngüsü çözümlerimizle çalışan deneyiminizi yükseltin.

Dell APEX Yönetilen Cihaz Servisi:  Günlük destek ve bilgisayar yönetimi yükünü hafifletmek için tasarlanan bu her şey dahil abonelikle yeni Dell cihazlarınızı kolayca ölçeklendirin.

Edinin Hizmet Olarak Dell APEX Bilgisayarı:  Ön yatırım olmadan, esnek koşullarla ve öngörülebilir aylık ödemeyle donanım ve yaşam döngüsü çözümlerine ilişkin özelleştirilebilir planlarla BT departmanınızı modernleştirin.
Arka planda Microsoft Windows 11 mavi logosunun ve arama aracının bulunduğu dizüstü bilgisayar ana sayfası açıldı.

Güvende Kalın, Üretken Olun

Güvenli başlayın. Güvende Kalın. Kuruluşlar, Windows 11 Pro cihazlarında güvenlik olaylarında %58'lik bir düşüş olduğunu bildiriyor. Windows 11 Pro cihazları iş gününüzü basitleştirmenize ve verimliliği artırmanıza yardımcı olur. Konumlar arasında sorunsuzca geçiş yapın. Yapay zeka destekli çoklu görev, anında organize edilecek özellikler ve zorlu iş yüklerinin ortalama %42 daha hızlı tamamlanmasını hızlandıracak performansla yapılacaklar listenizi hızla tamamlayın.

Teknik Veri

İşlemci Ailesi Intel Ci7
İşlemci Modeli Intel Ci7-1365U 3.90 GHz
Dokunmatik Ekran Yok
Ekran Boyutu 16.0”
Ekran Çözünürlüğü 1920 X 1080
Ekran Kartı Tipi Dahili Ekran Kartı
Ekran Kartı Chip Seti Intel Iris Xe Graphics
Ekran Kartı Bellek Kapasitesi Paylaşımlı
Sabit HDD Kapasitesi Yok
Sabit SSD Kapasitesi 512GB
Ram (Sistem Belleği) 16GB
RAM Türü DDR5-4800
İşletim Sistemi Ubuntu
Webcam Var
Parmak İzi Okuyucu Var
Pil Hücresi 3 Hücreli
Satış Garanti Süresi (ay) 36

Benzer ürünler