Bilgisayarınızı satmak istiyorsunuz ama ne kadar edeceği ile ilgili araştırma yapmaya karar verdiyseniz doğru yerdesiniz, aşağıda yer alan formdaki bilgileri kullanarak satmayı düşündüğünüz bilgisayar ne kadar ediyor piyasa koşullarına uygun bir fikir sahibi olabilirsiniz. Satmak istediğiniz bilgisayarınızın fiyatını belirleyen en önemli unsur tabiki kullanılan parçaların güncelliği ve özellikleridir. 

İkinci El Bilgisayar Fiyat HesaplamaBurada yer alan fiyat önerisi piyasa koşullarına ve cihazınızın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Daha ayrıntılı bir teklif için sitemizin Müşteri Servisi bölümündeki iletişim formu yada satis@linuks.com.tr  'ye  cihazınızın detaylı bilgisi, ekran görüntüsünü ve cihaz resimlerini gönderebilirsiniz.

Cihazınızın arızalı olması, ekran kırığı, parça eksikliği gibi durumlarda yukarıdaki fiyat teklifi geçerli değildir. Ama yine de bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Cihazın arıza durumuna göre elimizden gelen en iyi teklifi yapmaya çalışacağız.


  • Satın alma onayı verdiğimiz cihazlar için Kargo ücreti tarafımızdan ödenmektedir.
  • Cihaz tarafımıza ulaştıktan sonra sistem kontrolleri ve testlerde sorun çıkmazsa 3 iş günü içerisinde ödemeniz Havale ile yapılacaktır.
  • Cihaz testlerinde sorun çıkması durumunda yeniden değerleme ve teklif yapılarak müşteri onayı alınacak, Anlaşma sağlanamaması halinde cihaz alıcı ödemeli olarak iade edilecektir.
  • Toplu satın alma işlemleri içinde aynı şartlar geçerli olmakla birlikte test ve kontrol süreleri uzayacağı için ödeme tarihi ayrıca belirlenecektir.
  • Birseysel müşterilerimizden güvenlik sebebiyle Fatura ve/veya Kimlik Fotokopisi talep etmekteyiz.
  • Piyasa etiği sebebiyle ikinci el ürünlere satın alındıkları tarihteki fatura bedelinden fazlası teklif edilmemektedir. 
  • Merak ettiğiniz diğer konular için mesai saatleri içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.